No 15.jūlija uzņēmums "JA Travel" sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību piedāvā liepājniekiem un pilsētas viesiem divus jaunus pakalpojumus atpūtai uz ūdens – izbraucienus jūrā ar buru laivu un tīklu likšanu/celšanu ar zvejas kuģi.

No Liepājas jahtu ostas piestātnes katru dienu jebkurā iepriekš saskaņotā laikā ir pieejams izbrauciens ar buru laivu. Noķer Liepājas vēju, vēro saulrietu, saullēktu, skaiti zvaigznes – pakalpojums pieejams ģimenēm ar bērniem, romantiskiem izbraucieniem divatā vai īpašiem svētku mirkļiem (līdz 4 personām). Cena ir ļoti draudzīga – par 1,5 stundu braucienu tikai 50 eiro. Tālākiem izbraucieniem piedāvājam arī maltīti – marokāņu tadžīnu un svaigu piparmētru tēju (12 eiro no personas).

Tiem, kuri vēlas iepazīt un redzēt zvejnieka amatu, piedāvājam doties izbraucienā ar zvejas kuģi "Balta". Tīklu likšana un celšana, dienas loma grilēšana uz klāja. Pasākums pieejams grupām līdz 12 personām. Cena – 20 eiro no personas.

Pieteikt izbraucienus var pa tālr. 26529955, kā arī sociālajos medijos "Facebook" un "Instagram": #buraunzvejoLiepaja, @sailorfishinliepaja.