Lai policijai būtu iespēja operatīvi sekot līdzi notiekošajam, pie nama Pasta un Lielās ielas stūrī jūnija beigās vai jūlija sākumā pašvaldība uzstādīs  videonovērošanas kameras.

Tā "Rietumu Radio" informēja pašvaldības uzņēmuma "Komunālā pārvalde" pārstāvis Ģirts Reinbergs, raksta LETA.

Viena no kamerām būs vērta uz Pasta ielas pusi, kur atrodas klubs "Red Sun Buffet", otra - uz ēku Lielās un Teātra ielas stūrī, kur atrodas klubs "Coyote Fly".

Nepieciešamību uzstādīt kameras Reinbergs skaidroja ar daudzajiem pārkāpumiem, ko likumsargi fiksē pie abām izklaides vietām.

Uzņēmuma "Komunālā pārvalde" iepirkumu konkursā par kameru iegādi un uzturēšanu uzvarējis uzņēmums "Studio 7", ar kuru šogad noslēgts līgums par visas pilsētas videonovērošanas sistēmas apkalpošanu. Abu kameru iegāde un uzstādīšana pašvaldībai izmaksās aptuveni 1300 latus, un darbu tās sāks, kad tiks panākta vienošanās ar ēkas apsaimniekotāju par abu ierīču pieslēgumu elektrotīklam.

Jautāts, vai izklaides vietu īpašniekiem kameras nevajadzētu uzstādīt par saviem līdzekļiem, Reinbergs sacīja, ka Latvijas likumdošana viņiem neuzliek par pienākumu izvietot kameras un klubu īpašnieki to arī nedarot.