Kāds liepājnieks tūlīt pēc Jaunā gada brīvdienām informēja portālu par būvgružiem, kas uzradušies Jūrmalas parka Ziemeļu galā, vietā, kur iepriekš to nebija.

Būvgruži diezgan lielā platībā redzami netālu no bijušās sanatorijas vannu mājas. Liepājnieks, kurš pirmais tos bija pamanījis, izteica minējumu, ka vainīga varētu būt akciju sabiedrība "Sadales tīkls", kas tur nojaukusi kādu nevajadzīgu būvi. Tomēr šo versiju neapstiprina ne Būvvalde, ne Komunālā pārvalde, ne pašvaldības policija.

Pašvaldības policija pārstāvis Kaspars Vārpiņš portālam sacīja, ka municipālpolicijas darbinieki ir pārbaudījuši informāciju par iespējamo būvgružu izbēršanu Jūrmalas parka teritorijā.

"Apsekojot minēto vietu un pārbaudot informāciju, tika secināts, ka iespējamība, ka kāds būtu vedis un izgāzis tur būvgružus, ir ļoti niecīga. Sarunā ar Komunālo pārvaldi, secinājām, ka šie būvgruži, visticamāk, ļoti sen tika ierakti zemē, kura laika gaitā šos akmeņus un dažus betona fragmentus ir izcēlusi ārā. Kā apsolīja Komunālās pārvaldes pārstāvji, tad viņi centīsies līdz pavasarim šo vietu sakārtot," portālam sacīja Vārpiņš.

Būvvaldes komunikāciju daļas būvinženieris Normunds Tupesis savukārt saka: "Šajā "piemēslotajā" vietā ir izbūvēti maģistrālie gāzes vada tīkli, bet AS "Latvijas gāze" noliedz, ka būtu veikuši kādus darbus. To pašu apgalvo arī AS "Sadales tīkls", kuriem tuvumā nav neviens kabelis. Rakšanas darbu atļauja pēdējo divu gadu laikā šajā teritorijā nav izdota, kā arī Būvvaldē nav saņemta informācija par avārijas darbiem".

Bet Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālista Aigars Štāls sacīja: "Komunālās nozares vadītājs Juris Muskats ir apskatījis šo vietu un pieļauj, ka te kāds varētu būt izgāzis būvgružus vai arī zeme ir izcēlusi šos pirms ilgāka laika ieraktos dažus betona gabalus un akmeņus. Komunālā pārvalde līdz pavasarim veiks šīs vietas sakārtošanu."