No 14.jūlija, atsākoties iekšzemes lidojumiem starp Rīgu un Liepāju, tiks atjaunots arī autobusu maršruts Nr. 100 "Mirdzas Ķempes iela – Lidosta".
 
Pasažieru ērtībām autobusa kursēšanas laiki saskaņoti ar aviokompānijas "airBaltic" lidojumu reisiem. Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un sestdienās no M.Ķempes ielas uz lidostu autobuss kursēs pulksten 4.00 un no lidostas uz M.Ķempes ielu – pulksten 00.35.
 
Atgādinām, ka autobuss kursē pa maršrutu M. Ķempes iela  – Ezerkrasts – pilsētas centrs – Laumas rajons – Pulvera iela – Brīvības iela – Liepājas lidosta un pa šo maršrutu arī pretējā virzienā līdz M. Ķempes ielai. Maršruts tiek veikts ar mikroautobusiem.
 
Viena brauciena biļetes cena, pērkot pie autobusa vadītāja, ir 0,80 eiro. Autobusā iespējams  izmantot Liepājas sabiedriskā transporta braukšanas talonus un abonementa biļetes autobusam.

Vairāk informācijas par maršrutu autobusa reisu laikiem un braukšanas biļešu cenām pieejama mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv vai GoogleMaps.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".