Papildināts. Svinīgā Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā, Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA "Liepājas RAS" saņēma augsto Zelta kategorijas novērtējumu.

Pasākumu 14.jūnijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros rīkoja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts (InCSR), informē SIA "Liepājas RAS" administratīvā vadītāja Inese Brūdere.

Uzņēmuma valdes loceklis Normunds Niedols: "Zelta kategorijas novērtējums Ilgtspējas indeksā ir "Liepājas RAS" darbības kvalitātes zīme. Esam definējuši uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības stratēģiskos mērķus, mērķtiecīgi un augstā izpildes līmenī spējam tos sasniegt, un caurskatāmi un atklāti tos komunicēt. "Liepājas RAS" misija ir nodrošināt ilgtspējīgu vides aizsardzību un atkritumu apsaimniekošanas sistēmas darbību Liepājas reģionā, un ilggadēja uzņēmuma dalība InCSR organizētā Ilgtspējas indeksā ir praktisks un pārbaudīts pasākumu kopums, kas veicinājis uzņēmuma panākumus."

Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros "Liepājas RAS" šogad atkārtoti ieguva arī Labklājības ministrijas novērtējumu "Ģimenei draudzīgs komersants". Šis ir nozīmīgs apliecinājums tam, kā uzņēmumā tiek īstenota organizācijas kultūra un darba vide. "Uzņēmuma vērtīgākā vērtība ir darbinieki. Viņu rokās ir liela jauda īstenot "Liepājas RAS" attīstību, un  mēs turpināsim pilnveidot šo panākumu kultūru", papildina Liepājas RAS administratīvā vadītāja Inese Brūdere.

Ilgtspējas indekss ir praktisks stratēģiskās vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās - stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS).

Papildināts. Ilgtspējas indeksa zelta kategorijā šogad iekļuva 17 uzņēmumi. Starp tiem arī vēl viens mūspuses uzņēmums – SIA "Liepājas Enerģija".