Lielās Talkas dienā 25.aprīlī Kurzemē, arī Liepājā, norisināsies "Talkas rallijs". Starts un finišs – "Rančo krodziņā" uz Rīgas–Liepājas šosejas starp Rudbāržiem un Skrundu.

Astoņu stundu laikā varēs izbaudīt braukšanas, meklēšanas un fotografēšanas priekus, pastaigas dabā, pilsētas medības, skaistus skatus un vēju matos. Būs arī dažādi interesanti papilduzdevumi Aizputē, Durbē, Liepājas Karostā un citur, informē organizatori.

Lielais Orientēšanās Brauciens ir orientēšanās prasmju un kartes "lasīšanas" apgūšana, fotografēšanās, skriešana un iešana, meklēšana, smiešanās un izmisums, gandarījuma sajūta par paveikto un labi pavadītu dienu kopā ar draugiem, ģimeni, kolēģiem un pārējiem dalībniekiem. Tā ir arī kolosāla veselīga adrenalīna deva astoņu stundu garumā.

Tās nav ātruma sacensības, bet gan komandas stratēģijas spēle, kurā katrs komandas dalībnieks var izpaust savas prasmes, spējas un atjautību. Tas viss, protams, kopā ar orientēšanos kartē un dabā.

Šī spēle parādīs arī visneiedomajamākās vietas Latvijā – interesantus tūrisma apskates objektus, vietas dabā un pilsētās, par kuru eksistenci daudzi pat nenojauš. Piedalīšanās autofotoorientēšanās braucienos ir arī lielisks veids kā papildināt savu iecienītāko atpūtas un apskates vietu sarakstu, kuras droši var ieteikt arī citiem.

Reģistrēšanās sacensībām līdz 24.aprīlim www.brauciens.lv.

Lai piedalītos nepieciešama komanda vismaz no diviem cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts, reģiona karte un labs noskaņojums.