Laika posmā no 13. līdz 17.maijam Lielajā ielā plānota brauktuves virskārtas asfaltēšana. Lai netraucētu satiksmi, darbi tiks veikti nakts stundās.

Atkarībā no laikapstākļiem un gaisa temperatūras darbus paredzēts veikt trīs nakšu laikā, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Asfalta ieklāšanu, sākot no viesnīcas "Līva" līdz Tramvaja tiltam, paredzēts sākt braukšanas joslā ezera pusē. Nākamajā naktī plānots asfaltēt brauktuvi jūras pusē. Ja būs nepieciešams, darbi tiks turpināti vēl trešajā naktī.

Darbu laikā Lielajā  ielā, posmā no krustojuma pie tirdzniecības nama "Kurzeme" līdz Tramvaja tiltam, tiks slēgta kustība attiecīgajā joslā. Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļa zīmēm, lai apbrauktu slēgto brauktuves joslu.

Darbi tiek veikti projekta "Tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas kompleksa pārbūve Liepājā"  ietvaros.

Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcija ir noslēdzošais posms tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru zemās grīdas tramvaju vagoniem. Plānotie ieguvumi – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, tiks nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.