Portāla lasītājs ir pārsteigts, kāpēc neviena institūcija, kas atbild par kārtību un tūristu apkalpošanu, nav pamanījusi "nesmukumu", kas jau 25 (!) gadus nedara godu pilsētai.

"Lībiešu ielā nu jau vairāk nekā kādus 25 gadus ceļa malā atrodas automašīnas vraks. Lai arī tur bija traģisks negadījums ar bojā gājušiem cilvēkiem, tomēr man liekas, tas nav pieņemami, ka tik daudzus gadus vraks netiek aizvākts. Neticu, ka pašvaldības policija vai ceļu dienests to nav redzējuši. Redzu, kā katru gadu tehnika spiesta apbraukt šo vraku, kad nepieciešams pļaut zāli ceļa malā. Manuprāt, tas ir diezgan neglīts objekts, ko vērot garāmbraucošiem tūristiem, kas ar katru gadu arvien vairāk pārvietojas pa šo ielu uz ziemeļu fortiem, redanu, dzintara taku.

Varbūt kāda atbildīga iestāde varētu sniegt atbildi par šo nesmukumu, kaut gan labāk būtu, ja vienkārši novāktu to vismaz līdz pavasarim," raksta irliepaja.lv lasītājs.

Redakcijas piebilde. Portāls irliepaja.lv par šo vraku rakstīja jau 2013.gadā, kā redzams, kopš tā laika nekas nav mainījies.