Sestdien, 28.augustā, notika pēdējie šā gada Karostas festivāla pasākumi. Karostas festivāls aizritēja jau trešo gadu pēc kārtas, informē Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Atvērtās mākslinieku darbnīcas Karostas ūdenstornī noslēdzās ar svinīgu pasākumu, kurā piedalījās Liepājas mērs, Latvijas finanšu ministrs ar ģimeni, Liepājas domes un SIA "Liepājas ūdens" vadība. Tēlnieks un Karostas ūdenstorņa mākslinieku darbnīcu kurators Egons Peršēvics iepazīstināja viesus ar mākslinieku paveikto un ieskicēja nākotnes plānus turpmākajiem gadiem. Karostas glābšanas biedrības pārstāvji pateicās SIA "Liepājas ūdens" vadītājam Andim Dejum par doto iespēju rīkot festivāla pasākumus ūdenstornī un Liepājas Kultūres pārvaldes vadītājam Jurim Jirgenam par atbalstu festivāla rīkošanā. Viesus ar muzikāliem skaņdarbiem priecēja Liepājas 2.mūzikas skolas absolvents Kirils Švidčenko.

Karostā pulcējās 40 seno spēkratu ekipāžas, kas devās "sapņu braucienā" pa Karostas ielām. Pēc tam seno spēkratu braucējiem notika foto orientēšanās pa Karostu. Pēcpusdienā festivāla dalībnieki pulcējās Karostas cietuma pagalmā, kur notika retro auto un moto braucēju apbalvošana. Labākie orientēšanās sacensību dalībnieki saņēma balvas no Karostas cietuma, Liepājas SEZ pārvaldes, vindsērfinga kluba "Rietumkrasts" un "BB Wakepark".

Vakarā Karostas cietuma pagalmā notika koncerts, kura pirmajā daļā uzstājās Liepājas 2.mūzikas skolas audzēkņi. Pēc tam ar lielisku programmu uzstājās grupa "Magone".