Kopiena "Impact Hub Liepāja" aicina Liepājas zīmēšanas talantus piedalīties grafiti zīmēšanas konkursā un realizēt savu zīmējuma ideju uz biedrības ēkas sienas Strautu ielā 4. Pieteikuma idejas sūtīt uz e-pastu liepaja@impacthub.net vai vēstulē kopienas Facebook un Instagram kontos līdz 24. martam, informē kopienas vadītāja Dana Liniņa.

Konkursa mērķis ir iesaistīt Liepājas sabiedrību kopienas "Impact Hub Liepāja" aktivitātēs un iedrošināt pilsētas zīmēšanas talantus un māksliniekus radošai izpausmei. Sadarbībā ar Liepājas mākslinieku Rolandu Gūtmani, jauniešiem tiek sniegta iespēja realizēt savu ideju uz "Impact Hub Liepāja" ēkas sienas Strautu ielā 4  un radīt jaunu apskates objektu Liepājas pilsētvidē. Grafiti zīmējuma pamatā ir paredzēts Impact Hub logo, taču pārējais sienas laukums ir brīva jauniešu fantāzijas lidojums. Ieteicamās krāsas zīmējuma pamatā ir sarkana, zila, zaļa, dzeltena, melna vai balta. Sienas kontūras skici iespējams lejupielādēt https://failiem.lv/u/5b94b8r23 un izmantot kā pamatu idejas radīšanai. Kopiena aicina sūtīt savas zīmējuma idejas uz e-pastu liepaja@impacthub.net vai vēstulē biedrības Facebook un Instagram kontos līdz 24. martam.

"Impact Hub Liepāja" biedru piesaistes līderis Mārcis Veits aicina jauniešus uzdrīkstēties būt radošiem: "Impact Hub Liepāja""Impact Hub Liepāja" piedāvā iespēju ikvienam radoši izpausties un atstāt savu radošo pirksta nospiedumu Liepājas pilsētvidē. Vēlamies iedrošināt jauniešus uzdrīkstēties, paust savas idejas un būt atvērtiem radošu pieeju dažādībai.”  

Impact Hub ir vieta, kur kolektīvas rīcības risina gan globālus izaicinājumus, kā nabadzība, bads, zema izglītības kvalitāte, dzimuma līdztiesība, pieeja tīram ūdenim, enerģijas resursu patēriņš, ekonomikas augšupeja, gan katrai lokācijas vietai un kopienām aktuālas problēmas. "Impact Hub Liepāja" paver iespēju gan Liepājas, gan visas Baltijas uzņēmumiem, biedrībām un organizācijām un sabiedrībai kopumā būt daļai no spēcīgas vispasaules kopienas un kopā veidot taisnīgu un ilgtspējīgu pasauli.

Vairāk informācijas meklē "Impact Hub Liepāja" mājaslapā http://liepaja.impacthub.net/ un Facebook lapā https://www.facebook.com/impacthublv/