Lai ievērojami uzlabotu pilsētas satiksmes drošību, šovasar Liepājā notiek lielākie ielu infrastruktūras uzlabošanas darbi pilsētas vēsturē. Liepājas pašvaldība aicina izmantot digitālo karti un ieskatīties Liepājas aktuālo remontdarbu apkopojumā. Daudziem ielu posmiem jau redzamas vizuālas aprises un būvdarbu process strauji rit uz priekšu. Iedzīvotāji aicināti būt saprotoši un pacietīgi, jo rezultātā ieguvēji būsim mēs visi – kā kājām gājēji, tā velo un auto braucēji, teikts Liepājas pašvaldības feisbuka lapā.

⛔️Rīgas iela: tramvaja līnijas pārbūve
Uzņēmums SIA “Baltijas būve”  veic tramvaja līnijas pārbūves darbus Jaunliepājas pusē, satiksmei ir slēgts Rīgas ielas posms no Raiņa ielas līdz Tirgus ielai. Šo posmu jāapbrauc pa Raiņa ielu un Pīlādžu ielu.
⛔️K. Zāles laukuma pārbūve
K. Zāles laukuma pārbūves laikā paredzēts izveidot veloceļus, drošas gājēju pārejas, pārbūvēt ielas apgaismoja tīklu, lietus ūdens kanalizācijas tīklus, posmā no Jaunā tilta līdz Tramvaja tiltam demontēt un no jauna izbūvēt krasta stiprinājumu un atjaunot esošo krasta stiprinājumu vietās, kur tas ir iespējams.
⛔️Bāriņu iela: slēgts ielas posms
Lai tehnoloģiski pareizi pabeigtu Bāriņu ielas bruģēšanas darbus, satiksmei slēgts Bāriņu ielas posms no Ādu ielas līdz Valsts policijas ēkai.
Posmu plānots atvērt pēc Līgo svētkiem.
⛔️Muitas ielas pārbūve
Saistībā ar ielas pārbūvi, slēgta satiksme Muitas ielā, posmā no Uliha ielas līdz īpašumam Matrožu ielā 2.
⛔️Rotācijas apļa izbūve
Turpinot darbus pie Uliha ielas un Kūrmājas prospekta krustojuma pārbūves par rotācijas apli, slēgta satiksme šo ielu krustojumā, apbraukšanas ceļš - pa tuvējām ielām.
Satiksmei slēgts Kūrmājas prospekta posms no Uliha līdz Hika ielai, kur tiek veikti inženiertīklu posmu pārbūves darbi. Ielas posma apbraukšana paredzēta pa Roņu un Sporta ielu.
⛔️Lielās ielas pārbūve
Veicot tramvaja sliežu pārbūves darbus Lielajā ielā, mainīta satiksmes organizācija.
Turpinot un paplašinot būvdarbus Lielajā ielā, slēgta tramvaja pietura “Kurzeme” un, pasažieri iekāpšanai un izkāpšanai no tramvaja tiek aicināti izmantot tuvākās pieejamās pieturas – “Koncertzāle” vai “Pētertirgus”.
⛔️Katoļu iela: slēgtais posms
Iela slēgta saistībā ar tramvaja sliežu pārbūves darbiem.
⛔️Ganību ielas slēgtais posms
Autovadītāji aicināti būt uzmanīgi un ņemt vērā, ka Ganību ielas posma rekonstrukcijas laikā Zirņu ielas posmā no E. Veidenbauma līdz Salmu ielai ir divvirzienu satiksmes kustība, taču E. Veidenbauma ielā, posmā no Ganību ielas līdz Zirņu ielai, ir vienvirziena satiksmes kustība.
⛔️Pļavu ielas pārbūve
Norisinās Pļavu ielas pārbūve posmā no Vaiņodes ielas līdz Lauku ielai.
Ielu būvdarbu zonā satiksme slēgta daļēji vai arī - uz kādu laika periodu. Taču ikvienam satiksmes dalībniekam ir jārēķinās ar ierastās kustības izmaiņām. Šobrīd slēgta satiksme Pļavu ielā, posmā no Saldus līdz Priekules ielai.
⛔️Liedaga ielas pārbūve
Lai varētu sekmīgi veikt jaunas ielas izbūvi Liedaga ielā,  slēgta satiksme Dzintaru ielas posmā no īpašuma Dzintaru ielā Nr. 97/99 līdz tirdzniecības centra “XL Sala” iebrauktuvei stāvlaukumā.
⛔️Saraiķu ielas posma rekonstrukcija
Lai sakārtotu ielu infrastruktūru un veiktu degradētas teritorijas revitalizāciju, rekonstrukcijas darbi norisinās Saraiķu ielas posmā no Pulvera līdz Ziemupes ielai.
Satiksme šajā ielā netiks slēgta, bet gaidāmi ierobežojumi. Visu būvniecības laiku automašīnu satiksme tiks nodrošināta un netiek plānots kādu no ielas posmiem slēgt pilnībā.
Autovadītājus, velobraucējus un gājējus aicinām sekot ceļazīmēm, vadstatņiem un citām norādēm.

Digitālā karte pieejama šeit.