12. septembrī no pulksten 9 Rožu laukums greznosies dažādās ziedu krāsās un smaržās, pulcējot kopā stādaudzētājus no visas Latvijas, stādu dižtirgū dārzkopjiem "Rudens dārza svētki".


Pateicoties liepājnieku mīlestībai pret ziediem un citiem krāšņumaugiem, stādu tirgus krāšņajos svētkos ir gaidīti gan Latvijā lielākie un atpazīstamākie stādaudzētāju uzņēmumi, gan individuālie stādu audzētāji un produktu tirgotāji, tajā skaitā arī dārza dizaina preču, dārza mēbeļu, darbarīku, mēslojumu un dažādu citu dārza darbiem noderīgu preču tirgotāji.


Katru gadu dārznieki pārsteidz ar jaunu, vēl neredzētu augu šķirņu piedāvājumu. liepājniekiem un pilsētas viesiem būs izdevība iegādāties tepat Latvijā izaudzētus košumkrūmus, augļu kokus, vīteņaugus, daudzgadīgo un viengadīgo ziedu stādus, rožu dēstus un mūžzaļos augus, kā arī dārza dizaina preces.


Pieteikšanās dārzkopju svētkiem notiek līdz 2020. gada 2. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu vai rakstot uz e-pastu pavasarisziedos@gmail.com, norādot dalībnieka nosaukumu, sortimentu, nepieciešamo tirdzniecības platību, kontaktinformāciju un pievienot publicitātes foto.


Jau ierasts, ka visiem ar dārzkopību saistītajiem entuziastiem, pavasaris Liepājā asociējas ar vērienīgu pasākumu – svētkiem dārzkopjiem "Pavasaris ziedos". Tā kā ārkārtas situācijas dēļ liepājniekiem izpalika tikšanās ar lielākajiem stādu audzētājiem no visas Latvijas maijā, esam nolēmuši organizēt tikšanos stādu dižtirgū dārzkopjiem 12. septembrī, kas būs lieliska iespēja satikties dārzu kopšanas profesionāļiem un dārzu mīļotājiem, lai uzzinātu jaunākās dārzkopības tendences un iegādātos jaunākos rožu, košumkrūmu un citu ziedu šķirņu stādus, kurus piedāvās stādaudzētavas no visas Latvijas.