Lai arī ielas no otrdien sasnigušā sniega kārtas ir attīrītas, "Clean R" strādā pastiprinātā režīmā un aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem un rēķināties ar ziemai raksturīgiem apstākļiem.

Jāatgādina, ka "Clean R" darbinieki dežūrē diennakts režīmā, nodrošinot ielu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiālu. Rīkojumu par darbu uzsākšanu, ņemot vērā laika apstākļus, dod Liepājas Komunālās pārvaldes dežurants, informē "Clean R" preses sekretārs Kaspars Līcītis.

Mainoties laika apstākļiem – ja pastāv apledojuma risks vai gaidāms sniegs, "Clean R" veic ielu preventīvo kaisīšanu, kas mazina apledojuma veidošanos. Pēc tam uzņēmums uzsāk tīrīt ielas, paralēli kaisot pretslīdes materiālu. Tiklīdz beidzis snigt, darbu uzsāk visa uzņēmuma rīcībā esošā tehnika, lai pēc iespējas ātrāk notīrītu ielas.

"Liepājas iedzīvotāji tiek aicināti rēķināties ar to, ka, lai noteiktā laikā nokļūtu galapunktā, ir jāizbrauc agrāk, un ielu braucamās daļas var būt sasnigušas un slidenas. Tas nozīmē, ka ir jāievēro trīs svarīgākie pamatlikumi drošai braukšanai ziemas apstākļos – laika un ceļa apstākļiem atbilstošs ātrums, distance, kā arī savlaicīga un vienmērīga bremzēšana," uzsver "Clean R" valdes loceklis Guntars Levics.

Noteikumi par pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli nosaka precīzus tehniskos rādītājus un to izpildes termiņus, kurus "Clean R"  ievēro. Prioritāte ir maģistrālo ielu un ielu ar sabiedriskā transporta satiksmi tīrīšana. Atbilstoši noteikumiem, Liepājā mainīgos laika apstākļos uz brauktuvēm ziemas laikā pieļaujams sniega kārtas biezums līdz 6 cm, slapja sniega un sāls/smilts maisījuma kārta līdz 3 cm vai pat ledus rises – līdz 3 cm, tātad – ir pieļaujama  ledus vai sniega kārtas atrašanās uz brauktuves.