Ceturtdien, 8.oktobrī, LSEZ SIA "GI Termināls", Ziemeļu iela 19C, Liepājā, no pulksten 10 līdz 12 notiks civilās aizsardzības mācības.

Mācību laikā ir paredzēts palaist dūmsveci, kura var izraisīt piedūmojumu Ziemeļu iela 19c teritorijā, portālu informēja "GI Termināls" Darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciālists Mārtiņš Rupeiks.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, un ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā.

Mācību vietā ieradīsies vairākas Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīnas un, iespējams, ceļu policija bloķēs daļu Ventspils ielas, lai ugunsdzēsēji var paņemt ūdeni no hidranta, kurš atrodas uz Ventspils ielas. Pašvaldības policija apzinās un bridinās tuvāko māju iedzīvotājus par evakuāciju. Iedzīvotājiem jāekuvējas nebūs, tos tikai informēs.

Uzņēmums aicina iedzīvotājus neuztraukties un necelt paniku, jo tas nebūs reāls nelaimes gadījums, bet gan tikai mācības.