Sākoties dārza darbu sezonai, pasažieru ērtībām no š.g. 1.maija tiks veiktas izmaiņas 8. un 12. maršruta autobusu kustības sarakstā. Atsevišķi 12.maršruta reisi tiks pagarināti līdz pilsētas robežai, savukārt 8. maršruta autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

12. maršruta autobusu reisi pulksten 8.40, 13.15 un 15.55 no Pulkveža Brieža ielas tiks pagarināti līdz pilsētas ziemeļu robežai (pieturvieta pie enkura). Savukārt no pilsētas robežas virzienā uz Pulkveža Brieža ielu reisi tiks veikti pulksten 9.00, 13.35 un 16.15. No pieturas "Slimnīca" atiešanas laiki nemainās. Atgādinām, ka 12. maršruta reisi tiek veikti tikai darba dienās.

8. maršruta autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi pulksten 7.30 un 19.30 no pieturas "Līva" un pulksten 8:15 un 20.15 no d/b "Šķēde". Papildus reisi tiks veikti gan darba dienās, gan brīvdienās.

Atgādinām pasažieriem, ka pirmdien 3.maijā sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, un sestdien 8.maijā pēc darba dienu kustības saraksta, kā arī abonementa biļetes, kas paredzētas darba dienām ir derīgas 8.maijā, bet 3.maijā ir derīgas abonementa biļetes katrai dienai.

Plašāku informāciju par maršrutu sarakstiem varat saņemt aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā liepajastransports.lv.