Ņemot vērā to, ka pēc 9.jūnija (valstī noteiktās ārkārtējās situācija beigas) Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports" vai Liepājas domes sociālajā dienestā sagaidāms liels to klientu pieplūdums, kuriem nepieciešams pagarināt Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļešu ar 100% atvieglojumiem termiņu, pieņemts lēmums to pagarināt automātiski līdz 1.jūlijam, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Lai neveidotos lielas rindas un drošības apsvērumu dēļ tiktu ierobežota pulcēšanās, iedzīvotāji aicināti nesteigties uz šīm iestādēm uzreiz pēc 9.jūnija, bet izņemt abonementa biļetes pakāpeniski mēneša laikā, t.i. līdz 1.jūlijam.

Pieņemtais lēmums attiecas uz personām, kurām piešķirti braukšanas maksas atvieglojumi 100% apmērā un kuri Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā "Liepājas sabiedriskais transports" vai Liepājas domes sociālajā dienestā parasti devās pēc bezmaksas abonementa biļetēm. Šo abonementa biļešu termiņš automātiski tiks pagarināts līdz 1. jūlijam un Kontroles dienests par to būs informēts.

Neskatoties uz vairāku ierobežojumu mazināšanos, iedzīvotāji joprojām tiek aicināti izturēties atbildīgi, sargājot sevi un citus sabiedrības locekļus.  Tāpat pasažieri aicināti joprojām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu. Atgādinām, ka drošības apsvērumu dēļ visa valstī ir obligāta prasība visiem pasažieriem sabiedriskajā transportā valkāt mutes un deguna aizsegu.