Lai neveidotos garas rindas un netiktu pārkāpti epidemioloģiskās drošības noteikumi, aicinām tos iedzīvotājus, kuriem pienākas Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļetes ar 100% atvieglojumiem, pēc biļetēm Peldu ielā 5 (attēlā) ierasties pakāpeniski – līdz pat 6.maijam.

Sabiedriskā transporta abonementa biļešu ar 100% atvieglojumiem termiņš, kas beidzies ārkārtējās situācijas laikā, ir pagarināts vēl par mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām, kas nozīmē – biļetes ir derīgas līdz pat 6. maijam.

Visas personas, kurām piešķirti braukšanas maksas atvieglojumi 100% apmērā, aicinātas izņemt savas biļetes pakāpeniski, visu mēnesi, ierodoties pēc tām Liepājas sabiedriskā transporta aģentūras kasē Peldu ielā 5.

Ņemot vērā, ka šādu biļešu saņēmēji ir vairāki tūkstoši, aicinām visus nedoties pēc biļetēm pirmajās dienās, uzreiz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet darīt to pakāpeniski, visa mēneša garumā, tādejādi rūpējoties par savu veselību un drošību.

Liepājas sabiedriskā transporta aģentūras Peldu ielā 5 kases darba laiki ir pirmdienās no pulksten 8.30 līdz 18.00, otrdienās, trešdienās no pulksten 8.30 līdz 17.00, ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 16.30 un piektdienās no pulksten 8.30 līdz 15.30. Pusdienu pārtraukums katru dienu ir no pulksten 11.30 līdz 12.00.

Atgādinām, ka drošības apsvērumu dēļ visā valstī ir obligāta prasība visiem pasažieriem, arī bērniem, sākot no 7 gadu vecuma, sabiedriskajā transportā valkāt sejas masku. Aicinām ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus, izvērtējot nepieciešamību braukt ar sabiedrisko transportu.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".