Nestāvēt uz vietas, bet aizvien attīstīties – tā ir devīze katram sevi cienošam uzņēmējam, arī Santai Vēverei. Viņa bija pirmā, kas pirms deviņiem gadiem sāka iedzīvināt tobrīd pavisam novārtā pamesto Karostas nostūri, kas tagad pazīstams ar nosaukumu Beberliņu atpūtas parks. Šobrīd šī teritorija ir izaugusi par skaisti iekoptu un iecienītu atpūtnieku vietu ar plašu piedāvājumu, ko labprāt bauda gan ekstrēmāku sajūtu cienītāji, gan vienkārši dabas mīļotāji.


"Visu, kas pie mums ir pieejams, uzreiz tā uzskaitīt ir diezgan grūti. Pamatlietas ir un paliek veikparks, kafejnīca un kempings. Bet, lai cilvēkiem būtu interesanti pie mums atgriezties, aizvien jādomā par to, kā uzlabot kvalitāti un piedāvāt arī ko jaunu," stāsta Santa Vēvere.


"Šovasar ir gaidāmi vairāki jauninājumi. Ar pašvaldības atbalstu top ekskluzīvs glempings. Ekskluzīvs vietas atrašanās ziņā –


tas būs glempings uz ūdens, kurp aizkļūt varēs, braucot ar laivu.

Otrs lielākais jaunums būs kokteiļbārs uz ūdens terasēm. Ļoti ceram visus priekšdarbus pabeigt līdz jūlija vidum."


Jau pierasts, ka vairākus gadus visas tūrisma sezonas laikā veikparks pie sevis aicināja baudīt arī dzīvās mūzikas koncertus. Turklāt šie pasākumi vienmēr piedāvāti bez maksas. Šovasar veikparka komanda nolēmusi koncentrēties uz vienu pasākumu, kas jau daudzus gadus bijis sezonas centrālais notikums. Proti, 6. augustā jau 9. reizi notiks "BB Summer Jam".


"Tas mums ir tāds kā sporta un mūzikas festivāls. Tās ir mūsu tradicionālās veikborda sacensības, kas dienas noslēgumā tiek atzīmētas ar plašu brīvdabas koncerta programmu," stāsta Santa Vēvere.


Arī šajā vasarā veikparks turpina rūpēties par fiziskajām aktivitātēm bērniem – visas vasaras garumā pirmdienās un trešdienās "BB veikborda skola" aicina bērnus un jauniešus uz piedzīvojumiem ūdenī.


"Šī ir mūsu veikborda skoliņa, kur pamatā pievēršamies veikbordam, bet iepazīstam arī citas sportiskas aktivitātes. Vairāku treneru uzraudzībā bērni izmēģina arī braukšanu ar SUP dēļiem, piepūšamās ūdens atrakcijas, staigāšanu pa balansēšanas lentu jeb slackline, skeitbordu un labākajiem dosim arī iespēju pamēģināt sērfu un skeitsērfu," teic "BB Wakepark" saimniece.


Santa Vēvere ir vairākkārtēja Latvijas un Baltijas čempione veikbordā un sērfošanā. Foto no Santas Vēveres personīgā arhīva.


Vairāk informācijas "BB wakepark" mājaslapā un sociālajos tīklos Facebook/bbwakepark un Instagram/bbwakepark.