"BB wakepark" jau šajā nedēļas nogalē, sestdien, 14.jūlijā, atklās piepūšamās ūdens atrakcijas "BB water fun", kas piemērotas ikvienam atpūtas parka apmeklētājam.

Sestdien "BB wakepark" oficiāli atklās piepūšamās ūdens atrakcijas "BB water fun", kuru kā norāda parka vadītāja Santa Vēvere, īpaši novērtējuši parka jaunākie apmeklētāji.

"BB wakepark" vadītāja Santa Vēvere atklāj, ka pateicoties karstajam pavasara noslēgumam un vasaras sākumam, jau no pirmajām uzstādīšanas dienām ūdens atrakcijas ir dažādu vecuma apmeklētāju iecienīta atpūtas vieta, kas brīnišķīgi papildina parka piedāvātās atpūtas iespējas dažāda vecuma apmeklētājiem. "Ceram, ka karstais, vasarīgais laiks un saule lutinās ne tikai tuvākās dienas, bet visas vasaras garumā, lai apmeklētāji varētu izbaudīt aktīvo atpūtu uz ūdens – gan jaunās ūdens atrakcijas, gan jau līdz šim piedāvāto pakalpojumu klāstu – veikbordu, SUP dēļus, laivas u.c."

Paralēli dažādām ekstrēmākām un mierīgākām ūdens atpūtas iespējām, aktīvās atpūtas parka teritorijā atrodas arī pludmales kafejnīca "BB café".

Aktīvās atpūtas parks "BB wakepark", kā arī "BB café" visas dienas darbojas no 9 līdz 22, savukārt piektdienās un sestdienās no 9 līdz 23.