Atbalstot iedzīvotāju ierosinājumu, Karostas autobusu pieturvieta "O. Kalpaka tilts", kas atrodas uz Turaidas ielas abos braukšanas virzienos, pārdēvēta par "Lāčplēša dārzs". Lēmumu apstiprinājusi arī Liepājas pilsētas domes Transporta infrastruktūras komisija.

Pieturvieta "Lāčplēša dārzs" ir viena no pieturvietām autobusu maršrutos Nr.4 (Mirdzas Ķempes iela - Atmodas bulvāris) un Nr.7 (Siena tirgus - Atmodas bulvāris).

Iedzīvotāji savu priekšlikumu par pieturvietas pārdēvēšanu pamatojuši, atsaucoties uz vēsturisko liecību – Lāčplēša dārzā ir uzstādītas Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem veltītas stēlas jeb piemiņas zīmes, kā arī to, ka pieturvietas atrašanās vieta ir tuvāk Lāčplēša dārzam nekā O. Kalpaka tiltam. Aģentūra, izvērtējot priekšlikumu, atzina to par atbalstāmu, jo tas turklāt vēl atrisina arī pieturvietu nosaukumu dublēšanos ar  Karostas kanāla otrajā pusē esošo pieturvietu "O. Kalpaka tilts" autobusu maršrutos Nr.10., 10a., 11., 11a., 23.

Jaunais pieturvietas nosaukums ir jau redzams gan mājaslapas www.liepajastransports.lv sadaļā "Reāllaika karte", plānojot brauciena maršrutu, gan uz pieturvietas zīmes dabā.  

Papildus atgādinām pasažieriem, ka 19. jūnijā, pārceltajā darba dienā, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc darba dienu kustības grafika, savukārt 25. jūnijā – pēc brīvdienu.

Sabiedriskā transporta kustības saraksti pieejami pašvaldības aģentūras mājas lapā www.liepajastransports.lv.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".