Ņemot vērā to, ka vairāki autobusu vadītāji atrodas uz slimības lapas un šos vadītājus pilnā mērā nav iespējams aizvietot, pasažieriem jārēķinās, ka atsevišķi sabiedriskā transporta reisi autobusu maršrutos var netikt veikti, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām un aicina pasažierus ar sapratni izturēties pret radušos situāciju.

Atgādinām, ka Liepājas sabiedriskā transporta pasažieri mājaslapas www.liepajastransports.lv sadaļā "Reāllaika karte" var sekot līdzi sava gaidītā transportlīdzekļa kustībai, lai pārliecinātos, ka reiss ir uzsākts.

Sadaļa "Reāllaika karte" ir salinkota ar vietni marsruti.lv. Šīs vietnes kartē ir redzami visi transportlīdzekļi, kas attiecīgajā brīdī izpilda reisus, to precīza atrašanās vieta, braukšanas virziens, reisa numurs, braukšanas ātrums, kā arī transportlīdzekļa reģistrācijas numurs un veids.

Kartē ar zilām bumbiņām tiek apzīmēti lielie autobusi, ar oranžām – mazas ietilpības autobusi, savukārt ar zaļām – tramvaji.