"Šogad uzsākām jaunu tradīciju – līdz šim pie Liepājas domes ēkas nekad nebija bijusi eglīte, šogad nolēmām aicināt kopā mazus un lielus liepājniekus un visi kopā padarīt skaistāku un siltāku šo Ziemassvētku gaidīšanas laiku! Pavasarī plānojam tajā vietā iestādīt egli, lai aug, un nākamajos gados varam rotāt jau sētā esošu eglīti," portālam pastāstīja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.


Lai kopīgi ieskandinātu Ziemassvētkus un pirmo reizi rotātu svētku egli pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes ēkas, bērni ar ģimenēm tika aicināti uz Ziemassvētku rotājumu darbnīcu. Radošā darbnīca notika 7. decembrī Liepājas Centrālās administrācijas Lielajā zālē, Rožu ielā 6.

Foto: Kārlis Volkovskis.


Līdz ar Adventes laiku ik gadus Liepājas pilsēta iemirdzas košās Ziemassvētku rotās. Lai radītu svētku prieku arī Liepājas Centrālās administrācijas apmeklētājiem un garāmgājējiem, šogad pirmo reizi nolēmām rotāt svētku egli arī pie šīs vēsturiskās, ievērojamā Liepājas arhitekta Paula Maksi Berči projektētās ēkas.


Uz Ziemassvētku rotājumu darbnīcu un egles pušķošanu bija aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis, īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem. Vienlaikus tā bija iespēja arī apskatīt un iepazīt pašu Rožu ielas 6 namu.