Lai kopīgi ieskandinātu Ziemassvētkus un pirmo reizi rotātu svētku egli pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes ēkas, ģimenes ar bērniem aicinātas uz Ziemassvētku rotājumu darbnīcu. Radošā darbnīca notiks 7. decembrī pulksten 18 Liepājas domes Lielajā zālē, Rožu ielā 6, portālu informēja Domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Līdz ar adventes laiku ik gadu Liepājas pilsēta iemirdzas košā Ziemassvētku rotā. Lai radītu svētku prieku arī Liepājas domes apmeklētājiem un garāmgājējiem, šogad pirmo reizi nolemts rotāt svētku egli arī pie šīs vēsturiskās, ievērojamā Liepājas arhitekta Paula Maksa Berči projektētās ēkas.

Uz Ziemassvētku rotājumu darbnīcu un egles pušķošanu aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis, īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem. Vienlaikus tā būs iespēja arī apskatīt un iepazīt pašu Rožu ielas 6 namu. Svētku noskaņas radīšanai administrācijas darbinieki būs parūpējušies arī par nelieliem gardiem pārsteigumiem.

Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits darbnīcās ir ierobežots, aicinām pieteikt savu un ģimenes dalību, iepriekš reģistrējoties ŠEIT.

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti Liepājas Centrālās administrācijas publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma norises vietā, jūs apliecināt, ka esat informēts par to, ka tiekat iekļauts/-a audio vai vizuālajā materiālā.