Lai gan publiskā apspriešana par Veselības veicināšanas centra būvniecības ieceri Miķeļa Valtera ielā 13 beidzās 31. oktobrī, pagaidām būvvalde vēl nesniedz oficiālu atbildi par rezultātiem.


Kā portālu irliepaja.lv informēja būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde, "apspriešanās ir noslēgusies, bet ar visiem izteiktajiem viedokļiem vēl jāiepazīstas un tie jāizvērtē". Tikai pēc tam mēneša laikā sekos publiskās apspriešanas pārskats, par kuru būvvalde informēs sabiedrību, kā arī lems par būvatļaujas izdošanu vai neizdošanu, un izdošanas gadījumā – par iespējamu papildu nosacījumu iekļaušanu būvatļaujā.

Apkopojot saņemtos elektroniski un klātienē izteiktos viedokļus, kopumā iesniegti 202 viedokļi, sacīja Freidenfelde. No tiem būvniecības ieceri atbalsta 168 iedzīvotāji, neatbalsta – 34.

Uz jautājumu, kā iecerētā būvniecība ietekmēs iedzīvotājus, norādītās atbildes bijušas: ietekmēs pozitīvi (86), ietekmēs negatīvi (32), neietekmēs (84).

Jau vēstīts, ka Veselības veicināšanas centru vēlas attīstīt lietuviešu izveidots uzņēmums "Liepojos kopos", būvniecības ieceri izstrādājusi SIA "K Idea".