Sestdien Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros pie Liepājas domes tika dots starts tautas velobraucienam "Pilsēta bez auto!". Piedāvājam šī krāšņā pasākuma fotogaleriju.

Liepājas pludmales tenisa līga ar otro posmu atklāj sezonu
Sestdien Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros pie Liepājas domes tika dots starts tautas velobraucienam "Pilsēta bez auto!". Piedāvājam šī krāšņā pasākuma fotogaleriju.











































