Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā no šodienas līdz 22.septembrim Liepājā rīkos ekskursijas sabiedriskajā transportā, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldība.

Darba dienu vakaros pulksten 17.30 4.maršruta autobusa regulārajā reisā no Mirdzas Ķempes ielas autobusu galapunkta līdz Atmodas bulvārim būs iespēja klausīties gida stāstu par Liepājas un Karostas vēsturi. Brauciens gida pavadībā notiks visa reisa garumā - tas ir aptuveni 40 minūtes - un tas noslēgsies reisa galapunktā, Atmodas bulvārī.

Vietu skaits katrā ekskursijā ir ierobežots, tādēļ interesenti aicināti laikus pieteikties Liepājas Reģiona Tūrisma informācijas birojā.

Ekskursijas dalībnieki aicināti arī laikus sarūpēt sabiedriskā transporta biļeti un ierasties uz ekskursiju Mirdzas Ķempes ielas autobusu galapunktā laikus, ievērojot autobusa atiešanas laiku. Ekskursijas dalībniekam, kuram ikdienā ir piemērots braukšanas maksas atvieglojums vai ir derīga abonementa biļete, atsevišķa sabiedriskā transporta biļete nav jāiegādājas.