Turpinoties krievu režisora Dmitrija Fiksa spēlfilamas "Ebrejs" filmēšanas darbiem Liepājā, 3. un 4. jūnijā plānoti filmēšanas darbi Jaunliepājā – 1905.gada un Tirgus ielā. Filmēšanas grupa aicina iedzīvotājus iepazīties ar noteiktajiem satiksmes un pārvietošanās ierobežojumiem.

Sakarā ar filmēšanas darbiem un vēsturiskā uzstādījuma dēļ tā lūdz Liepājas iedzīvotājus ņemt vērā šādus ierobežojumus un būt saprotošiem par sekojošu filmēšanas procesu.

Lai nodrošināt kadra zonu, lūdzam no 2.jūnija pulksten 12 līdz 4.jūnija pulksten 6 ievērot sekojošu ielu posmos no jauna izvietotās zīmes "Stāvēt aizliegts", kas būs izvietotas abās ielas pusēs:
– 1905. gada ielā (posmā no Akmeņu līdz Tirgus ielai),
– Tirgus ielā (posmā no Lāčplēša līdz Baseina ielai),
– Smilšu ielā (posmā no 1905. gada līdz Baseina ielai).

Tāpat no 3.jūnija pulksten 15 līdz 4.jūnija pulksten 3 šo ielu posmos jārēķinās ar satiksmes un gājēju ierobežošanu, ko kontrolēs pašvaldības policija.

Filmēšanas laikā tiks izmantoti dzīvnieki, senlaiku transports, tiks slapinātas ielas, būs dažādi skaļi trokšņi, kā arī tiks izmantotas gaismas.

Par turpmākajiem filmēšanas darbiem un ar to saistītiem ierobežojumiem, kas skars Vecliepāju (Republikas, Uliha un Ģimnāzijas ielas), informācija sekos pēc 30. maija.