Par "Optibet" futbola virslīgas aizvadītā mēneša labāko spēlētāju gandrīz vienbalsīgi atzīts "Liepājas" uzbrucējs Dodo, un arī starp treneriem uzvarētājs ir "Liepājas" vienības pārstāvis Dmitrijs Mološs, ziņo turnīra rīkotāji, informē LETA.

Dodo jeb Luiss Ilariu labākā spēlētāja godu izpelnījies žurnālistu un līdzjutēju balsojumā, no žurnālistiem tikai diviem atvēlot brazīlietim otro, nevis pirmo vietu. Mološu par labāko treneri atzina Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome.

Konkurenti uz labākā novembra spēlētāja titulu Dodo bija komandasbiedrs Eduards Tīdenbergs, Jānis Ikaunieks, Tomāšs Šimkovičs (abi – RFS) un Abdullahi Alfa no Jūrmalas "Spartaka".

Dodo balsojumā ieguva 82 punktus, bet tuvākais sekotājs Tīdenbergs – 42 punktus. Dodo bija tuvu uzvarai jau oktobrī, no "Riga" pussarga Stafana Paniča atpaliekot vien par punktu.

Mēneša labākie Dodo un Mološs tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Novembrī "Liepāja" virslīgā izcīnīja trīs uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un reizi zaudēja. Dodo šajā laikā demonstrēja izcilu sniegumu izceļoties ar astoņiem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un biedrība "Latvijas Futbola Virslīga", kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos "Facebook" un "Twitter", savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.