Latvijas "Optibet" futbola virslīgas vienību "Liepāja" turpmāk vadīs baltkrievu speciālists Dmitrijs Mološs, vēsta sociālajā vietnē "Twitter" publicētais kluba ieraksts, ziņo LETA.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka neilgi pirms sezonas sākuma futbola kluba "Liepāja" galvenā trenera amatu pametis Andrejs Kaļiņins. Sadarbība tika pārtraukta pēc abpusējas vienošanās.

Sestdien noskaidrojies, ka Kaļiņina vietu ieņems baltkrievs Mološs, kurš Lietuvā pārbaudes spēlē jau paspējis debitēt ar uzvaru.

Liepājnieki Mažeiķos ar 2:1 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku", bet ceturtdien šajā pašā pilsētā spēlēts bezvārtu neizšķirti ar "Jelgavu".

Mološs no 2006. līdz 2011.gadam vadīja Baltkrievijas futbola izlasi. Iepriekš viņš strādājis arī ar Baltkrievijas U-21 valstsvienību.

"Optibet" futbola virslīgas sezonai bija jāstartē 13.martā, bet dienu iepriekš tika paziņots, ka Latvijā ieviesīs ārkārtas stāvokli. Vēl 12.martā tika pieļauts scenārijs, ka turnīra pirmās spēles tiks aizvadītas pie tukšām tribīnēm, bet situācija strauji mainījās un nākamās dienas rītā virslīgas čempionāta sākums tika atcelts.

Ar 1.jūniju ir atļauti pilna kontakta treniņi, un futbola virslīgas sezonas atsākšanās tiek plānota jūnijā. Lai kvalitatīvi aizvadītu trīs apļus, meistarsacīkstēm jāsākas ne vēlāk par jūnija pirmo pusi.

Šajā sezonā virslīgā startēs desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, bet par divām vairāk nekā aizpērn. Laukumos šogad dosies "Riga", RFS, "Ventspils", "Valmiera", Jūrmalas "Spartaks", "Liepāja", "Jelgava", "Daugavpils", "Metta" un "Tukums 2000"/TSS.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta "Riga", bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.