"Optibet" Latvijas futbola virslīgas komanda "Liepāja" pārtraukusi darba attiecības ar galveno treneri Dmitriju Mološu un viņa palīgiem Vitāliju Kazancevu, kā arī Georgiju Koditu, otrdien paziņoja vienība, ziņo LETA.

Baltkrievu speciālists Mološs par Liepājas kluba galveno treneri tika iecelts pagājušā gada jūnijā. Kopā ar komandu viņam pagājušajā sezonā izdevās uzvarēt Latvijas kausā, tādējādi nopelnot iespēju piedalīties jaunizveidotajā UEFA Konferenču līgā.

Pirms četrām dienām pēc abpusējas vienošanās "Liepāju" pameta viens no tās līderiem Artūrs Karašausks.

Mološs no 2006. līdz 2011.gadam vadīja Baltkrievijas futbola izlasi. Iepriekš viņš strādājis arī ar Baltkrievijas U-21 valstsvienību.

Latvijas futbola pazinēji mēļo, ka Mološa vietu pagaidām varētu ieņemt Mareks Zuntners, kurš pagājušajā sezonā klubā bija trenera asistents.

"Liepāja" šosezon 12 spēlēs iekrājusi 16 punktus un virslīgas tabulā ieņem ceturto vietu.

Virslīgas jaunā sezona tika sākta ar astoņu komandu līdzdalību, taču vēlāk ar Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmumu pagaidu licenci dalībai čempionātā ieguva arī skandalozā Daugavpils "Noah Jurmala". Pagājušajā nedēļā virslīgas dalībnieču skaits atkal saruka līdz astoņām, jo dalību no turnīra atsauca cita skandāliem mocītā komanda "Ventspils".