Pagājušās sezonas "Saldus"/"Sporta skola" līdere Raivita Koreņika trešdien papildinājusi "Liepāja"/LSSS vienības sastāvu, vēsta Kurzemes klubs, ziņo LETA.

Koreņika pagājušajā sezonā ar vienību no Saldus startēja "Douglas" Baltijas basketbola līgas otrajā jeb Starptautiskajā grupā, kur septiņu komandu konkurencē ieņēma pēdējo vietu.

Basketboliste 15 mačos vidēji guva 18,5 punktus, izcīnīja 11,1 atlēkušo bumbu, kā arī 3,7 reizes rezultatīvi piespēlēja.

"Liepājas Basketbola klubs sniedz lieliskas izaugsmes iespējas. Esmu priecīga par iespēju sadarboties ar treneri Kasparu Mājenieku. Tāpēc ar nepacietību gaidu jauno sezonu, lai attīstītu un pilnveidotu sevi un kopā ar komandu sasniegtu jaunas, lielas uzvaras," klubs citē spēlētājas teikto.

"Ar Raivitu esmu strādājis vairākās jauniešu izlasēs, ļoti uzrunā viņas cīņasspars. Raivita izliek sevi visu laukumā, ļoti labi cīnās par atlēkušajām bumbām un spēj saasināt spēli. Viņa ir ļoti pozitīvs cilvēks, kas ir svarīgi komandas kopējai ķīmijai. Zinu, ka varam palīdzēt, Raivitai, sasniegt nākamo līmeni viņas attīstībā," piebilst galvenais treneris Mājenieks.

Koreņika spēlējusi Latvijas U-14, U-16, U-17, U-18 un U-20 izlasēs, kopumā aizvadot 54 spēles, kurās caurmērā gūti četri punkti.

Liepājnieces pērn "Douglas" Baltijas basketbola līgas spēcīgākajā Elites grupā cīņā par bronzu uzvarēja Viļņas "Kibirkštis-MRU". Tikmēr Latvijas čempionātā izdevās izcīnīt sudraba godalgas.