Trešdien, 21.februārī, "Liepāja"/LSSS savā laukumā pieveica "Rīga Juniores"/LU, ziņo LETA.

"Liepāja"/LSSS savā laukumā ar 79:23 (20:6, 14:10, 24:5, 21:2) sagrāva "Rīga Juniores"/LU.

Uzvarētājām 20 punktus un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Sabīne Lipe, 16 punktus guva Kitija Muzikante, bet 11 – Estere Petrus.

Viešņām rezultatīvākā ar astoņiem punktiem un piecām atlēkušajām bumbām bija Franciska Treiliha.

Liepājas basketbolistes ar bilanci 12-9 ieņem sesto vietu, bet "Rīga Juniores"/LU ar trim uzvarām 17 spēlēs ieņem 11.vietu 13 komandu čempionātā.

Latviju BSBL pārstāv "TTT Rīga", "Rīgas Stradiņa universitāte" (RSU), "Liepāja"/LSSS, "Daugavpils Universitāte" (DU), "Rīga Juniores"/LU, "Jūrmala" un "TTT Juniores", bet Lietuvu – Viļņas "Kibirkštis", Klaipēdas "Neptūnas", Kauņas "Aistes", Klaipēdas LCC, "Šiauliai-Vilmers" un jaunpienācēja "Panevezys".

Pamatturnīrā tiek izspēlēti divi apļi. Pirmās vietas ieguvēja kvalificējas finālčetrinieka turnīram, bet 2.-7.vietas īpašnieces ceturtdaļfinālā divu spēļu sērijās noskaidros vēl trīs "Final 4" dalībnieces.

Sezonas beigās tiks izspēlēts arī Latvijas Sieviešu basketbola līgas čempionāts, kurā tiks noskaidrotas Latvijas čempiones.

Iepriekšējā sezonā par BSBL čempionvienību kļuva "TTT Rīga", kas finālā ar 69:68 pārspēja Viļņas "Kibirkštis" komandu, bet Latvijas čempionātā rīdzinieces finālsērijā līdz divām uzvarām ar 2-0 bija pārākas pār RSU basketbolistēm.