SBK "Liepāja/LSSS" komandas groza apakšu stiprinās Brazīlijas U-19 izlases spēlētāja Maiara Pereira Diasa, teikts mūsu kluba feisbuka lapā.

Maiarai tā būs pirmā pieredze Eiropas basketbolā, tādēļ klubs Maiarai ātri adaptēties jaunajos apstākļos un kļūt par komandas neatņemamu sastāvdaļu.

Maiara Pereira Diasa: "Man pievienošanās Liepājas basketbola klubam ir kā sapnis. Es vienmēr esmu sapņojusi spēlēt basketbolu Eiropā, un tagad tas ir noticis. Es to pieņemu kā jaunu izaicinājumu un arī iespēju, tādēļ darīšu visu, lai palīdzētu komandai. Esmu ļoti saviļņota par jauno pieredzi."

Treneris Rūdolfs Rozītis: "Esam gandarīti, ka izdevies vienoties ar Brazīlijas U-19 izlases spēlētāju. Process, meklējot garo spēlētāju, nav bijis viegls, piedāvājām un izskatījām vairākus variantus no vietējām spēlētājām, bet bez sekmēm. Savukārt, kad nonācām līdz tam, ka jāmeklē ārzemnieces, tad tirgus bija ļoti ierobežots. Tiklīdz parādījās Maiaras profils, sapratām, ka viņa ir visatbilstošākā spēlētāja mūsu komandai. Gados jauna jaunatnes izlases dalībniece, kura spēj nospēlēt ar muguru pret grozu un, ja nepieciešams, uzbrukt arī no distances. Protams, ka viņai vēl ir daudz vietas izaugsmei, bet tieši tādā situācijā esam mēs visi mūsu komandā, tādēļ viņas pievienošanās ir tieši tas, kas vajadzīgs! Esi sveicināta Liepājā Maiara!"