6. un 7. jūlijā Liepājā norisinājās pirmās no trim “Prince balvas” izcīņas sacensībām, portālu informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Šoreiz par “Prince balvu” cīnījās U12 vecuma grupas jaunie tenisisti. Kopā sacensībās piedalījās 29 jaunie tenisisti un tenisistes no visas Latvijas. Liepājas Tenisa sporta skola šajās sacensībās tika plaši pārstāvēta. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Bogdans Kozlovs un Anna Azarova šajās sacensībās izcīnīja dubultuzvaru.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja ar 2.numuru izsētais Bogdans Kozlovs, kurš aizcīnījās līdz pat finālam. Spēlē par uzvaru sacensībās Bogdans sacentās pret ar 1.numuru izsēto Kirilu Sokolovu (Tennis Pro Academy). Ar rezultātu 6-0 7-5 uzvaru sacensībās izcīnīja mājinieks Bogdans Kozlovs.

Godalgoto vietu ieguvēji:
1.vieta – Bogdans Kozlovs (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Kirils Sokolovs (Tennis Pro Academy)
3.vieta – Rafaels Bācis (Denisa Pavlova TS)

Meiteņu konkurencē pusfinālā pie trim liepājniecēm – Elizabetes Martas Hamitovas, Alises Latišas un Annas Azarovas pievienojās ar 1.numuru izsētā Stefānija Bolēvica (Event Lab). Pirmajā pusfināla cīņā sacentās Stefānija Bolēvica pret ar 4.numuru izsēto liepājnieci Elizabeti Martu Hamitovu. Spraigā cīņā ar rezultātu 6-7(7) 7-5 10-8 vietu finālā nodrošināja tieši liepājniece Elizabete Marta Hamitova, kas nozīmēja, ka finālā sacentīsies liepājniece. Otrajā pusfināla pārī starp divām liepājniecēm – ar 2.numuru izsēto Annu Azarovu un Alisi Latišu, pārliecinošu uzvaru ar 6-1 6-0 izcīnīja Anna Azarova. Noslēdzošajā spēlē par uzvaru sacensībās ar rezultātu 6-4 6-2 uzvaru izcīnīja Anna Azarova, līdz ar to, 2.vietu ieņēma Elizabete Marta Hamitova.Godalgoto vietu ieguvējas:
1.vieta – Anna Azarova (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Elizabete Marta Hamitova (Liepājas Tenisa sporta skola)
3.vieta – Stefānija Bolēvica (Event Lab)

Sacensības “Prince balvas” izcīņa tika organizēta sadarbībā ar oficiālo “Prince” izplatītāju Latvijā – Orbsports.lv. Par “Prince” aktualitātēm Latvijā iespējams uzzināt sekojot jaunumiem.


Jau 8.jūlijā Liepājā tiks aizvadītas otrās “Prince balvas” izcīņas sacensības, kas paredzētas U14 vecuma grupai.