No 17. līdz 19.jūlijam Rīgā tika aizvadīts LTS kausa 4.posms sievietēm un vīriešiem, kas vienlaicīgi bija arī Rīgas čempionāts tenisā. Uzvaru šajās sacensībās izcīnīja liepājniece Patrīcija Špaka, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Matīss Šteinhards, Toms Rolis, Dāvis Rolis, Dāvids Špaks, Elza Tomase, Alise Vindiga, Patrīcija Špaka un Veronika Jociene.

Vīriešu konkurencē diemžēl neviens no liepājniekiem nepārspēja pamatturnīra 1.kārtu. Savukārt, sieviešu konkurencē ar 1.numuru izsētā Elza Tomase un Patrīcija Špaka aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā abām liepājniecēm par vietu finālā bija jāsacenšas savā starpā. Trīs setu cīņā ar 6-1, 4-6, 6-1 vietu finālā nodrošināja Patrīcija Špaka, tādējādi Elza Tomase palika dalītajā 3.vietā. Finālā Patrīcijai pretim stājās kvalifikācijas sacensības pārvarējusī Valerija Maija Kargina (Tennis Pro Academy). Ar rezultātu 6-3, 6-0 visnotaļ pārliecinošu uzvaru pieaugušo sacensībās izcīnīja liepājniece Patrīcija Špaka.