2024. gada vasaras sezonā norisināsies tradicionālā Liepājas pludmales tenisa līga, kurā piecu posmu ietvaros tiks noskaidroti Liepājas labākie pludmales tenisisti 2024.gada sezonai, informēja turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Sacensības norisināsies no 6. jūnija līdz 8. augustam un kā jau ierasts – trīs reizes sacentīsies vīriešu un sieviešu pāri, bet divas reizes – jauktie pāri. Liepājas pludmales tenisa līgas sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 12 gadu vecumu. Sacensības tiks aizvadītas divās grupās – 1. līga "Advanced" (augstākā līmeņa) un 2. līga "Intermediate" (vidējā līmeņa). Katrā grupā būs ierobežots dalībnieku skaits (pieļaujamais skaits katrā grupā vīriešu un sieviešu pāru spēlēs ir 16 pāri, jauktajās pāru spēlēs – 32 pāri), tāpēc visi aicināti pieteikties laicīgi.

Pludmales tenisa līgas posmi tiks aizvadīti 6. un 20. jūnijā, 4. un 25. jūlijā un 8. augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts pulksten 17 un tie norisināsies laukumos pie LOC Tenisa halles Liedaga ielā 7, Liepājā. Pieteikšanās uz katru posmu notiks atsevišķi līdz katra paredzētā posma iepriekšējās dienas (trešdienas) pulksten 17 ŠAJĀ vietnē, kur iespējams iepazīties arī ar sacensību pilno nolikumu. Dalības maksa 40 eiro no dalībnieku pāra par dalību katrā turnīra posmā atsevišķi.

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas, Liepājas Olimpiskā centra un "Fortius" atbalstu.


Papildus informējam, ka sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus), konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises tekošās nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

Tiekamies smiltīs!