Ar labiem rezultātiem no Talsiem atgriezušies Liepājas badmintonisti, kas sestdien, 4.novembrī, Talsu novada kausa piektā posma sacensībās izcīnīja vienu zelta un divas bronzas godalgas, portālu informēja badmintonistu pārstāvis Aigars Brečs.

Zelts dubultspēlēs mūsu senioru pārim Guntim Pirktiņam un Aigaram Brečam, kas demonstrējot pārliecinošu sniegumu, trīs setu finālā spēja lauzt spēles gaitu un pārspēt Siguldas juniorus Jaroslavu Aleksējevu un Danielu Kubliņu. Pirktiņš startēja arī vienspēles izcīnot 7.vietu.

Bronza dubultspēlēs Oskaram Gūtmanim pārī ar ventspilnieku Māri Pļaviņu, mazajā finālā pieveicot mājiniekus Aleksu Denisu Dimiņu un Fēliksu Kandi. Vienspēlēs Gūtmanim 16.vieta.

Bronza arī Evai Filkai, kas sieviešu vienspēļu grupu turnīrā ierindojās 3.vietā, bet dubultspēlēs kopā ar Santu Bronku izcīnīja 5.vietu.


Eva Filka (labajā pusē) ar iegūto bronzu. Publicitātes foto.


Savus spēkus "9 pakalnu" pilsētā iemēģināja arī liepājnieku jaunā maiņa uzradot šādus rezultatus: Vienspēlēs Andželīnai Vinklerei 6.vieta, Ievai Meždreijai 9.vieta, abām dubultspēlēs 7.vieta.

Savas pirmās prasmes vienspēlēs demonstrēja šajā mācību gadā uzsākušās spēlētājas Elza Kugulāne 5.vieta, Alise Antane 5.vieta un Katrīna Konrāde 9.vieta.
 
Rezultāti ŠEIT.