Foto no sportazinas.com.

"Mogo"/LSPA un "Zemgale"/LLU komandas trešdien svinēja drošas uzvaras "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlēs, ziņo LETA.

"Mogo"/LSPA viesos ar 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) pārspēja "Liepāju".

Mača pirmajās piecās minūtēs 69 sekunžu laikā Lauris Bajaruns un Tomass Zeile panāca 2:0 viesu labā. Šāds rezultāts turējās līdz pat trešā perioda vidum, kad Bajaruns guva savus otros vārtus mačā. Četrarpus minūtes vēlāk Linards Mazurs-Mago samazināja rīdzinieku pārsvaru, bet septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām Elviss Želubovskis ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Pa divām rezultatīvām piespēlēm šajā mačā bija Rūdolfam Polcam un Deividam Sarkanim.

Tikmēr "Zemgale"/LLU mājās ar 6:2 (2:0, 4:2, 0:0) pieveica Daugavpils "Dinaburga" vienību.

Jau 20.sekundē jelgavniekus vadībā izvirzīja Mārtiņš Porejs, bet sestajā minūtē Patriks Zabusovs panāca 2:0. Otrā perioda ceturtajā minūtē Sergejs Pečura vienus vārtus atguva, bet turpmākajās četrās minūtēs Kirils Tambijevs, Zabusovs un Aleksandrs Novikovs panāca 5:1. Trešdaļas otrajā pusē vārtus guva viesus hokejists Artūrs Krišs Avotiņš un mājinieks Roberts Jekimovs.

Uzvarētājiem ar trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Artūrs Ozoliņš.

Sezona tika ieskandināta sestdien, kad "Zemgale"/LLU viesos ar 7:4 uzvarēja čempioni "Olimp"/"Venta 2002".

Latvijas augstākā līga hokejā šosezon svin 86 gadu jubileju.

Arī šosezon OHL startēs septiņas komandas – Rīgas "Olimp"/"Venta 2002", Jelgavas "Zemgale"/LLU, "Liepāja", Rīgas "Mogo"/LSPA, Daugavpils "Dinaburga", Hokeja skola "Rīga" un Rīgas "Prizma".

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja "Olimp"/"Venta 2002", bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja "Zemgale"/LLU.