Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) junioru (2006./2008.dz.g.) mākslas vingrotājas Nikola Vasiļjeva un Margarita Zvirgzda ir atgriezušās no Latvijas Vingrošanas federācijas rīkotajām Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēm "Cerību kauss", kuras notika aizvadītājā nedēļas nogalē Rīgā, informē KSS preses pārstāve Simona Laiveniece.

Sešdesmit septiņu sportistu konkurencē Nikola Vasiļjeva izcīnīja pirmo vietu, bet Margarita Zvirgzda – 14. vietu, kas jaunajai sportistei ir panākums, jo junioru klases sacensībās Margarita piedalās nesen. Kopā ar jaunajām mākslas vingrotājām uz sacensībām devās Liepājas Kompleksās sporta skolas mākslas vingrošanas galvenā trenere Tatjana Ņikitina un otrā trenere Jeļena Rieksta, kuras arī tiesāja sacensības.

Nikolas Vasiļjevas trenere Tatjana Ņikitina atzīst: "Uzvara nenāca viegli, jo konkurence Latvijā ir liela, bet Nikola ir spēcīga vingrotāja – viņa arī gatavojās pasaules čempionātam junioriem mākslas vingrošanā, kuru diemžēl atcēla, jo tika pārceltas Olimpiskās spēles. Sacensības Rīgā notika pēc starptautiskiem noteikumiem – tā bija daudzcīņa. Meitenes izpildīja programmu ar apli, bumbu, vālēm un lentu. Nikolai šoreiz vislabāk padevās aplis, kaut arī iepriekšējās sacensībās tieši tas meiteni pievīla. Esam priecīgi par pirmo vietu, tas ir pelnīti!"

Sacensības joprojām notiek bez skatītāju klātbūtnes. Tagad mākslas vingrotājām būs apmēram divu mēnešu pauze, un tad atkal sekos sacensības.