Trīs Liepājas mākslas vingrotājas godam pārstāvēja Latviju un Liepājas Komplekso sporta skolu 30. starptautiskajā turnīrā "Miss Valentine 2024", kas no 27. februāra līdz 1. martam norisinājās Tartu (Igaunija), informēja sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Sacensībās piedalījās vingrotājas no vairāk nekā 20 valstīm, tajā skaitā no Ukrainas, Kanādas, Amerikas, Skandināvijas, Lielbritānijas, Baltijas, Spānijas un citām pasaules valstīm.

Trenere Tatjana Ņikitina stāsta: "Visvairāk panākumu un godalgoto vietu ir Nikolai Vasiļjevai. Viņa ieguva zelta medaļu vingrojumā ar vālēm, sudrabs vingrojumā ar bumbu un bronza vingrojumā ar apli. Kopvērtējumā daudzcīņā Nikolai ir augstā 3. vieta.

Tāpat ļoti veiksmīgi startēja Evelīna Ivanova, iegūstot daudzcīņā 4. vietu 37 vingrotāju konkurencē. Viņai ir 4. vieta vingrojumā ar vālēm un 5. vieta vingrojumos ar apli un bumbu.

Mūsu juniore Adriana Rone izcīnīja bronzas medaļu vingrojumā ar apli. Kopvērtējumā Adrianai ir augstā 11. vieta 30 vingrotāju konkurencē.

Treneru kolektīvs ir ļoti gandarīts ar mākslas vingrotāju sekmēm tik lielā un nozīmīgā starptautiskā turnīrā Igaunijā!"