Nedēļas nogalē Atēnās Eiropas kausa posmā junioriem džudo Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) džudists Maksims Duinovs izcīnīja bronzas medaļu, informē KSS preses pārstāve Simona Laiveniece.

Maksims Duinovs startēja svara kategorijā līdz 90 kg, no pirmās kārtas bija brīvs, otrajā uzvarēja pretinieku no Bosnijas un Hercegovinas Kerimu Hasiku, bet apakšgrupas finālā atzina Azerbaidžānas džudista Vugara Talibova pārākumu. Gandarījuma turnīrā Maksims pieveica Borislavu Vladovu no Bulgārijas un Aleksandru Sibisanu no Rumānijas, bet cīņā par bronzu pārspēja Lielbritānijas džudistu Raienu Reiksenu-Salmanu.

Maksima Duinova treneris Vladimirs Ševkovs saka: "Maksimam šis bija pirmais junioru kauss, turklāt ilgs bija periods, kad sacensības vispār nenotika, tātad netika krāta pieredze – pirmo reizi aizbrauca, un bronza! Šis ir tikai viens no četriem Eiropas kausa posmiem, pretinieks ir apskatīts, varam gatavoties nākošajām sacensībām."

Nākošais Eiropas kausa posms notiks aprīļa beigās Poznaņā (Polija), kā arī sportists gatavojas septembrī notiekošajam Eiropas čempionātam džudo, kas notiks Prāgā un ir pretendents junioru pasaules čempionātam, kas augustā notiks Ekvadorā.