No 13.līdz 15.maijam Liepājas Jūrmalas parka tenisa kortos norisinājās tenisa sacensības "Sudraba Wilson balvas izcīņa" vecuma grupās U-12. Meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja liepājniece Paula Gurecka, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

"Sudraba Wilson" balvas izcīņā piedalījās 26 meitenes un 11 zēni. Meiteņu konkurencē pirmo reizi tika aizvadīts kvalifikācijas turnīrs par iekļūšanu pamatturnīrā, tādējādi dodot iespēju lielākam skaitam jauno tenisistu sacensties par uzvaru turnīrā.

Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja ar 2.numuru izsētais Jānis Liberts no Ādažiem, savukārt, 2.vietā ierindojās ar 1.numuru izsētais Artis Aire no Mārupes. Sekmīgākais no liepājniekiem – Damirs Livanskis – sacensību noslēgumā izcīnīja 6.vietu.

Meiteņu konkurencē liepājniece Paula Gurecka sacensībās bija izsēta ar 1.numuru. Gūstot visnotaļ pārliecinošas uzvaras, Paula Gurecka izcīnīja 1.vietu sacensībās. 2.vietā atstājot ar 2.numuru izsēto Mariju Klevanovu no Jūrmalas.

Šīs sacensības tika organizētas sadarbībā ar oficiālo "Wilson" izplatītāju Latvijā – SIA INTRAD.

No 9.līdz 14.maijam Ventspilī norisinājās starptautiskās ITF jauniešu sacensības tenisā "Ventspils Open by Babolat". Liepājnieks Dāvis Rolis, spēlējot pārī ar Ukrainas jauno tenisistu, triumfēja dubultspēļu sacensībās.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks, Dāvis Rolis, Enija Paula Aploka un Evelīna Ķīvīte.

Zēnu vienspēlēs vissekmīgākais no liepājniekiem bija ar 4.numuru izsētais Dāvis Rolis, kurš aizcīnījās līdz cīņai par pusfinālu, taču piedzīvoja zaudējumu. Vienspēlēs Dāvis ierindojās dalītajā 5.vietā. Taču paralēli vienspēlēm, liepājnieks Dāvis Rolis apvienojās pārī ar Ukrainas tenisistu Ēriku Tkalenko (Erik Tkalenko), bet liepājnieks Ričards Špaks apvienojās pārī ar ventspilnieku Georgiju Harjuzovu un piedalījās dubultspēļu sacensībās. Ja Ričardam ar Georgiju dubultspēļu sacensības neizvērtās sekmīgas, tad Dāvis ar Ēriku aizcīnījās līdz pat finālam, kurā guva uzvaru un triumfēja starptautiskajās ITF jauniešu sacensībās.

Meiteņu vienspēlēs no liepājniecēm vissekmīgāk sacensības padevās Enijai Paulai Aplokai, kura sacensībās bija izsēta ar 6.numuru. Enija aizcīnījās līdz spēlei par iekļūšanu pusfinālā, kurā atzina ar 3.numuru izsētās pretinieces pārākumu. Tādējādi vienspēlēs Enija Paula Aploka ierindojās dalītajā 5.vietā. Dubultspēļu sacensībās Enija Paula Aploka apvienojās pārī ar rīdzinieci Beatrisi Zeltiņu. Abas Latvijas tenisistes aizkļuva līdz cīņai par pusfinālu, tādējādi izcīnot dalīto 5.vietu.