No 9.līdz 16.aprīlim Lietuvas pilsētā Šauļos norisinājās starptautiskās "Tennis Europe" sacensības "Siauliai Open by Toyota U14" jauniešiem. Uzvaru vienspēlēs izcīnīja liepājniece Marija Lauva (attēlā), bet dubultspēlēs triumfēja liepājnieču pāris – Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Timo Tikums, Marija Lauva, Elizabete Marta Hamitova, Anna Azarova un Laura Kristiāna Sprūde.

Bogdans Kozlovs un Timo Tikums sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura pamatturnīram kvalificējās tikai Bogdans Kozlovs. Pamatturnīrā Bogdans spēja aizcīnīties līdz cīņai par pusfinālu, tādējādi ierindojoties dalītajā 5.vietā. Arī dubultspēlēs Bogdans Kozlovs, spēlējot kopā ar Aleksandru Monakovu, aizcīnījās līdz cīņai par iekļūšanu pusfinālā un sacensību noslēgumā ierindojās dalītajā 5.vietā.

Meiteņu konkurencē Marija Lauva un Laura Kristiāna Sprūde sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura pamatturnīrā iekļuva Marija Lauva. Pamatturnīrā Annai Azarovai un Elizabetei Martai Hamitovai sacensības beidzās ar cīņu par ceturtdaļfinālu. Tikmēr, izcīnot iespēju piedalīties pamatturnīrā caur kvalifikācijas sacensībām, liepājniece Marija Lauva spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā ar 6–3 6–3 izcīnīja uzvaru, triumfējot "Tennis Europe" sacensībās.

Meiteņu dubultspēlēs Marija Lauva, spēlējot kopā ar Katrīnu Reinvaldu no Igaunijas, aizkļuva līdz pusfinālam, tādējādi iegūstot dalīto 3.vietu. Savukārt, liepājnieču pāris – Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova, aizcīnījās līdz finālam, kurā ar 7–5 6–3 izcīnīja uzvaru un ieguva starptautisko sacensību kausu.