Liepājas Olimpiskajā centrā 9.novembrī pulksten 18.30 mūsu meiteņu komandai "Liepāja/LSSS" grūts pārbaudījums – šīs sezonas turnīra favorīte – perfektā Klaipēdas "Neptunas", teikts Basketbola kluba "Liepāja" vietnē liepajasbasketbols.lv.

Klaipēdas spēļu sērija mūsu komandai šodien noslēgsies ar otras, jeb pēc spēka pirmās Klaipēdas komandas uzņemšanu savā zālē – "Neptunas" ir ne tikai viena no Lietuvas stiprākajām komandām šajā sezonā, bet arī viena no trim perfektajām vienībām Baltijas Sieviešu Basketbola Līgā, jo līdz šim aizvadītajās piecās spēlēs zaudējuma rūgtumu nav piedzīvojušas, līdzīgi kā Viļņas "Kibirkštis-MRU" (4-0) un Rīgas "RSU" (3-0). Pirms dažām dienām SBK "Liepāja/LSSS" piedzīvoja sāpīgu zaudējumu galotnē pret Klaipēdas "LCC Starptautisko Universitāti" ar rezultātu 68:69.

Neptūnietes ir spērušas soli uz priekšu, šajā sezonā izmēģinot spēkus arī iepriekš mūsu komandai labi zināmajā starptautiskajā turnīrā "Eiropas Sieviešu Basketbola Līgā" (EWBL), kurā pirmā sabraukuma posmā Varšavā piedzīvoja divus zaudējumus (ar 75:85 pret SKK "Polonia Varšava" un ar 79:88 pret Čehijas "Levharti Chomutov"), bet debijas spēlē 28.oktobrī šokēja šī brīža spēcīgāko Latvijas klubu "RSU", kuras pārspēja ar 68:48, taču kāds netipisks ieraksts fiksēts šīs spēles 3.ceturtdaļā, kad "RSU" nespēja gūt ne punkta!

Mūsu komanda ar "Neptunas" iepriekšējā sezonā dalīja 3./4.vietu regulārajā sezonā, taču dēļ abiem zaudējumiem pret klaipēdniecēm, mūsu komanda finišēja 4.vietā. Vienīgo uzvaru SBK "Liepāja/LSSS" pār šo vienību izcīnīja Rūdolfa Rozīša debijā pie mūsu komandas stūres pirms iepriekšējās sezonas, kad Liepājas Olimpiskajā centrā mūsu komanda bija pārāka ar rezultātu 79:75. Kopš tās spēles "Neptunas" ir bijusi pārāka pat trijās spēlēs pār liepājniecēm – 2 uzvaras pagājušajā sezonā un vienīgajā pirms šīs sezonas. Gatavojoties šai "vēlajai" sezonai, 28.septembrī Liepājā triumfēja Lietuvas komanda, uzvarot ar 104:58.

SBK "Liepāja/LSSS" ar divām uzvarām trijās spēlēs ieņem 5.vietu 12 komandu konkurencē, bet Klaipēdas "Neptunas" ir 1.pozīcijā ar jau minēto perfekto bilanci 5-0.