"TTT Rīga" basketbolistes trešdien "Betsafe" Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) spēlē tika pie panākuma. Rīdzinieces izbraukumā ar rezultātu 78:47 (25:12, 14:12, 16:12, 23:11) uzvarēja "Liepāju", ziņo LETA.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 14 gūtajiem punktiem bija Emīlija Košla, kamēr 12 punktus pievienoja Katrīna Trankale un ar 11 punktiem izcēlās Kate Vilka un Marta Miščenko, kura arī tika pie 14 bumbām zem groziem.

Mājinieces no zaudējuma neglāba Enijas Ķīvītes un Paulas Kļeščovas desmit gūtie punkti.

Rīdzinieces ar izcīnītām septiņām uzvarām 13 mačos turnīra tabulā ierindojas sestajā pozīcijā, kamēr liepājnieces ar tādu pašu bilanci atrodas par vienu vietu zemāk.

Lietuvu turnīrā pārstāv Viļņas "Kibirkštis", Klaipēdas "Neptūnas", Kauņas "Aistes-LSMU", Šauļu "Vilmeras" un Klaipēdas "LCC Starptautiskā universitāte", no Latvijas komandām sacenšas "Rīgas Stradiņa universitāte" (RSU), "Liepāja"/LSSS, "Daugavpils Universitāte" (DU), "Rīga Juniores"/LU un "TTT Rīga", bet Igauniju turnīrā pārstāv "Audentes" un "TalTech".

12 komandas līdz marta vidum aizvada divu apļu turnīru. Pirmās vietas ieguvējas kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, bet turpmāko septiņu vietas ieguvējas divu spēļu sērijās cīnīsies par trim vietām "Final 4".

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva "TTT Rīga" basketbolistes.