"Liepāja"/LSSS sestdien Klaipēdā piedzīvoja zaudējumu "Betsafe" Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) mačā, ziņo LETA.

Liepājnieces viesos ar 45:71 (10:19, 13:17, 11:13, 11:22) piekāpās Klaipēdas "LCC Starptautiskajai universitātei".

Viešņu rindās Paula Kļeščova izcēlās ar 12 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām, 11 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un sešas kļūdas sakrāja Madara Šmite, bet komandas kapteine Raivita Koreņika – desmit punktus, deviņas atlēkušās bumbas un sešas kļūdas.

Klaipēdas komandā par rezultatīvāko ar 18 punktiem kļuva latviešu spēlētāja Līna Loceniece. Divus punktus guva Elizabete Bulāne, bet Majara Diasa 15 punktiem pievienoja 14 atlēkušās bumbas.

"Liepāja"/LSSS ar septiņām uzvarām 14 spēlēs turnīra tabulā ieņem sesto vietu, bet "LCC Starptautiskā universitāte" ar bilanci 7–6 ir astotā.


Lietuvu turnīrā pārstāv Viļņas "Kibirkštis", Klaipēdas "Neptūnas", Kauņas "Aistes–LSMU", Šauļu "Vilmeras" un Klaipēdas "LCC Starptautiskā universitāte", no Latvijas komandām sacenšas "Rīgas Stradiņa universitāte" (RSU), "Liepāja"/LSSS, "Daugavpils Universitāte" (DU), "Rīga Juniores"/LU un "TTT Rīga", bet Igauniju turnīrā pārstāv "Audentes" un "TalTech".

12 komandas līdz marta vidum aizvada divu apļu turnīru. Pirmās vietas ieguvējas kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, bet turpmāko septiņu vietas ieguvējas divu spēļu sērijās cīnīsies par trim vietām "Final 4".

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva "TTT Rīga" basketbolistes.