"Liepāja"/LSSS pirmdien Klaipēdā svinēja uzvaru Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) spēlē, apspēlējot līgas līderi Klaipēdas "Neptūnas", ziņo LETA.

Liepājnieces viesos bija pārākas ar 74:57 (18:14, 17:17, 21:7, 18:19) pārspēja Klaipēdas "Neptūnas" vienību.

Viešņu rindās Paula Kļeščova izcēlās ar 27 punktiem, 13 atlēkušajām bumbām un piecām kļūdām, 12 punktus sakrāja Madara Šmite, bet komandas kapteine Raivita Koreņika noformēja "double-double" ar desmit punktiem un desmit atlēkušajām bumbām.

Klaipēdas komandā par rezultatīvāko ar 12 punktiem un sešāsm atlēkušajām bumbām kļuva Saule Mikelionīte.

"Liepāja"/LSSS ar septiņām uzvarām un piecām neveiksmēm turnīra tabulā pakāpusies uz trešo vietu, bet "Neptūnas" ar desmit panākumiem 12 aizvadītos mačos ir līgas līderes.

Lietuvu turnīrā pārstāv Viļņas "Kibirkštis", Klaipēdas "Neptūnas", Kauņas "Aistes-LSMU", Šauļu "Vilmeras" un Klaipēdas "LCC Starptautiskā universitāte", no Latvijas komandām sacenšas "Rīgas Stradiņa universitāte" (RSU), "Liepāja"/LSSS, "Daugavpils Universitāte" (DU), "Rīga Juniores"/LU un "TTT Rīga", bet Igauniju turnīrā pārstāv "Audentes" un "TalTech".

12 komandas līdz marta vidum aizvada divu apļu turnīru. Pirmās vietas ieguvējas kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, bet turpmāko septiņu vietas ieguvējas divu spēļu sērijās cīnīsies par trim vietām "Final 4".

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva "TTT Rīga" basketbolistes.