No 15. līdz 18. maijam Grieķijas pilsētā Lutraki norisinājās U15 Eiropas čempionāts grieķu-romiešu un brīvajā cīņā. Latvijas izlasi grieķu-romiešu cīņā pārstāvēja arī četri Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi, infomēja sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Treneris Jānis Rērihs stāsta: "Augstāko rezultātu no liepājniekiem uzrādīja Ruslans Bormotovs (57kg), kurš pirmajā cīņā izcīnīja tīru tehnisku uzvaru pār Albānijas sportistu, pēcāk piedzīvoja zaudējumu pret neitrālo atlētu no Krievijas, bet gandarījuma turnīrā piekāpās Ungārijas sportistam. Sacensību noslēgumā izcīnīta 12. vieta starp 28 sportistiem. Pārējiem mūsu sportistiem sacensības noslēdzās jau pēc pirmās cīņas – Jānis Ruicis (62kg, 21. vieta), Aleks Kļava (68kg, 19. vieta), Deniss Meļķis (85kg, 21. vieta).

Vairums cīņu bija spraigas un līdzvērtīgas, arī zaudētajās cīņās bija iespēja uzvarēt, ja nebūtu pielaistas dažas nevajadzīgas kļūdas. Jaunajiem sportistiem šīs bija pirmās šāda līmeņa sacensības, tāpat divi sportisti varēs šajā vecuma grupā piedalīties arī nākošgad, tāpēc cerēsim, ka lielākās uzvaras viņiem vēl tikai priekšā."