15.oktobrī Saldū notika Latvijas čempionāts olimpiskajos cīņas veidos, kur atzīstamus rezultātus uzrādīja Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi, informē skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Grieķu – romiešu cīņā svara kategorijā līdz 77 kilogramiem par čempionu kļuva Edgars Laugalis, kurš sacensības kopā izcīnīja četras uzvaras. Otro vietu izcīnīja Kaspars Bondarenko (67 kg), Kārlis Stelps (87 kg), Jevgeņijs Didiļuks (97 kg) un Andris Grīnbergs (130 kg). Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Iļja Knišenko (60 kg), Antons Kozubs (67 kg) un Andrejs Ušakovs (77 kg).

Tāpat Liepājas komandu pārstāvēja un pa vienai uzvarai izcīnīja Māris Štāls (67kg) un Arturs Laugalis (77 kg), kas turnīru noslēdza attiecīgi piektajā un septītajā vietā. Sacensību kopvērtējumā Liepājas Kompleksā sporta skola ierindojās otrajā vietā, pavisam nedaudz atpaliekot no Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas.

Brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 65 kilogramiem par čempionu kļuva Artjoms Kravčenko, kurš sacensībās kopā izcīnīja trīs uzvaras. Savukārt brīvajā cīņā sievietēm trešo vietu izcīnīja Anastasija Vasiļčenko (68 kg), bet Viktorija Alberte (57 kg) sacensības noslēdza 4.vietā.