Nedēļas nogalē no 28. līdz 30.augustam Karostas pludmalē norisināsies Latvijas čempionāts burāšanā "Techno 293" , "Optimist", "Laser" un "Topcat K1" klasēs.

Šīs ir jauniešu un pieaugušo sporta burāšanas klases. Plānots, ka čempionāts pulcēs vairāk nekā 150 sportistus no visas Latvijas.

28.augustā pulksten 13 notiks Latvijas čempionāta svinīga atklāšana, un pulksten 14 tiks dots pirmais starts. 29. un 30. augustā no pulksten 10 burāšanas cienītāji, līdzjutēji un visi interesenti varēs baudīt aizraujošās dalībnieku sacīkstes vērojot tās no Karostas krastiem un Ziemeļu mola. Čempionāta noslēgums un apbalvošana notiks 30.augustā pulksten 17.

"Paldies Latvijas Zēģelētāju savienībai un Liepājas pilsētai par iespēju atkal organizēt Latvijas čempionātu Liepājā. Prieks, ka Liepāja ir kļuvusi par nopietnu burāšanas sacensību norises vietu. Pērn jau izdevās veiksmīgi noorganizēt Latvijas čempionātu trijās burāšanas klasēs. Šogad esam arī Latvijas čempionāta mājvieta Topcat K1 katamarāniem, kas priecēs liepājniekus ar savu sniegumu un sacensību azartu. Ceram, ka Liepājas vēji mūs nepievils un izdosies lieliski burāšanas svētki Liepājā" stāsta Latvijas čempionāta tehniskais organizators Jānis Jēkabsons.

Čempionātā dalību ir pieteikuši sportisti no Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Engures, Kuivižiem, Ķekavas u.c. Latvijas burāšanas un vindsērfinga klubiem.

"Pateicos Latvijas Olimpiskajai burāšanas skolai, jo īpaši J.Jēkabsona kungam, par uzņemšanos organizēt Latvijas čempionātu burāšanā 2020. Jau šajā nedēļas nogalē tiksimies Liepājā, lai noskaidrotu 2020. gada Latvijas čempionus Techno 293, Laser, Optimist un Topcat klasēs. Novēlu visiem sportistiem veiksmīgus startus un jaunus personīgos rekordus!" novēlēja Latvijas Zēģelētāju savienības prezidents Leonīds Loginovs.

Latvijas čempionāta burāšanā norisi atbalsta Liepājas dome, Liepājas Sporta pārvalde, Liepājas SEZ pārvalde, Sailing Latvia, Latvija Vindsērfinga asociācija, Lauma Lingerie, Viesnīca "Līva", Reklāmas apgāds, Buruskola.lv.